Produkty LOMAX

používají několikrát denně statisíce lidí. Otevírají, zavírají, spouští, vytahují. Vznikají tak obrovské nároky na funkčnost, tichý provoz, barevnou stálost a tak dále. Všechny tyto nároky produkty LOMAX naplňují. Každou vteřinu, minutu, každý den již od roku 1992.

Pro letní sezonu máme pro Vás nepřeberné množství zajímavých akčních pobídek pro všechny produkty naší společnosti. Ať už se jedná o garážová vrata, předokenní rolety, venkovní žaluzie nebo o vchodové dveře, určitě si vyberete z naší široké nabídky vysoce kvalitních výrobků.

 

Stačí

poslat poptávku nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 372 a domluvit si schůzku s některým z našich technických poradců. Případně nás navštívit v některé z našich vzorkoven po celé ČR

Výhodných letních cen můžete využít do 31. 8. 2018 !

Jsme stabilní česká firma s dlouholetou tradicí a statisíci spokojených zákazníků. Nabízíme Vám nadstandardní záruky, výrobek ušitý na míru Vašeho domu a dokonale vyladěný dle Vašich představ. Naši zaměstnanci jsou připraveni udělat vše pro Vaši spokojenost.

Neváhejte tedy a kontaktujte nás. Uvidíte, že naše vysoce kvalitní produkty, které vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů, jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!

 

Rozumím
###message